Facebook


Služby

I.

Našim zákazníkům nabízíme také označení produktů jménem, monogramem nebo logem firmy pomocí laserového gravírování. 

Gravírovaná plocha je u většiny produktů černá. V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na tel. čísle +420 603 257 455. Cena za gravírování 1 produktu je 300,- Kč s DPH a doba zpracování je cca 2-3 dny. U gravírování je nutná platba předem! 
Pokud by jste měli zájem o gravírování více produktů, kontaktujte nás a my Vám zpracujeme konkrétní nabídku.

Jak gravírování objednat? Při objednávce uvést do Poznámky požadovaný údaj, tedy monogram či jméno a tak zboží personifikovat.

Pro platbu předem je třeba použít číslo objednávky jako variabilní symbol a gravírování uhradit předem na bankovní účet 107-9437460297 / 0100 - KB a.s.  Cena gravírování bude přičtena do závěrečné faktury s dodáním zboží.

 

II.

Pro zákazníky, kteří chtějí uplatnit při nákupu slevy vyplývající z vlastnictví slevové karty SPHERE CARD www.sphere.cz  platí následující postup:

 

Při objednávce zboží se do Poznámky vloží EAN kód karty. Objednávka se odešle s touto poznámkou. Po ověření správnosti EAN kódu bude výsledná cena snížena o 5%. Nová cena -tato informace bude obratem sdělena zákazníkovi.

 

Platná je nově upravená cena s uplatněním slevy 5% Sphere card. Zákazník tedy provede úhrady za zboží - bankovním převodem, dobírkou či hotově dle nové vypočtené ceny za zboží.

 

Jedná se o slevu ve výši 5%. Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží, nelze slevy kumulovat. Výjimku tvoří sleva ve výši 2%, která vyplývá z výhod při registraci zákazníka. Tato sleva je pro každého zákazníka nastavena trvale.