Heat maps
>>>>>>>>>>>> Objednané košile Vám můžeme ZDARMA upravit dle Vašich osobních mír či přidat monogram. Veškeré informace najdete v sekci košile na míru ! <<<<<<<<<<<<<<

Ochranné pomůcky

vlajka vyrobeno 3 vrstvy_1 Pratelná rouška obrázekZdarma modrá rouška - filtr Prodyšný materiál opakované použití_2 

 

ANTIBAKTERIÁLNÍ textilní ochranná rouška tmavě modrá a tmavě modrá se VZOREM +  2 filtry ZDARMA

ANTIBAKTERIÁLNÍ, komfortní, prodyšná rouška se vzorem z bavlněného materiálu, pro opakované použití. Dvouvrstvá s kapsou pro vložení hydrofóbního filtru (min.účinnost 81%) a kulatými pohodlnými gumičkami za uši s možností úpravy délky gumičky, 2 vrstvy z antibakteriálního materiálu. Chrání zvenku i zevnitř. Lze prát při 60°C.  Barva masky tmavě modrá. Zdarma 2 hydrofóbní filtry do roušky. 1 balení = 2 ks roušky. Povrch 100% bavlny upraven biocidním přípravkem směsi chloridu stříbrného a oxidu titaničitého. Materiál speciálně vyroben pro obličejové roušky!  Barva masky tmavě modrá, vzor text , bílá a červená písmena. 100% bavlna s antibakteriální úpravou. 

Garantujeme 100 pracích cyklů s vyvařením. Antibakteriální materiál byl zaslán na certifikaci. Vzhledem k tomu, že tento proces trvá několik měsíců, není momentálně ještě k dispozici. Výrobce splňuje certifikaci na své bavlněné materiály každoročně vystavovanou v Německu na své bavlněné materiály Ökotex Standart.  Účinnost roušky výrazně zvyšuje vložení hydrofóbního filtru do kapsy roušky. 

FILTR do roušky - hydrofóbní filtr  Okamžitá ochrana před koronavirem.

Hydrofóbní filtr unisex Okamžitá ochrana před koronavirem. Hydrofobní filtrační materiál typu melt-blown v gramáži 30g/m2  Šíře 20 cm Elektrostaticky nabitý k zachycení částic o velikosti virů. Účinnost záchytu virů je minimálně 81 % Určeno pro jednorázové použití - nelze vyprat ani 100% dezinfikovat Výrobek není přímo z nanomateriálu vyrobeném na Technické univerzitě v Liberci. Jedná se o materiál meltblown. Tento materiál má podobné vlastnosti, prošel nezávislými testy (VÚB) a testy na Technické univerzitě. Minimální záchyt částic o velikosti viru je 81 %. Účinná obrana před viry. Filtr zajistí okamžitou ochranu před bakteriemi, vlhkostí, viry, plísněmi.

 

 
109
1291109129

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem