Heat maps
>>>>>>>>>>>> Objednané košile Vám můžeme ZDARMA upravit dle Vašich osobních mír či přidat monogram. Veškeré informace najdete v sekci košile na míru ! <<<<<<<<<<<<<<

O nás

Společnost OTTO BLANC s.r.o. se věnuje prodeji dámské a pánské konfekce od roku 1995. V roce 1997 byl otevřen butik v České republice s oděvy od nejlepších českých módních návrhářů, jako je Klára Nademlýnská, Monika Drápalová, Tatiana Kovaříková, Josef Klír, Natali Ruden, Hana Havelková, Helena Mertlová, Mirka Mašindová, Ivana Jedlička a další. Několik let se také společnost věnovala výrobě vlastní dámské kolekce konfekčních oděvů včetně dámských svetrů, za kterou jí bylo uděleno 1.místo na veletrhu Móda Praha v roce 2003. Od roku 2009 se zaměřila pouze na vytváření modelových oděvů v ateliéru společně s módní návrhářkou Mirkou Mašindovou na adrese Vyšehradská 2, Praha 2. Showroom pro šití košil na míru je umístěn na adrese Praha 5, Strážovská 1561/76.

V ateliéru je možné si nechat navrhnout a ušít oděvy jak ze značkových materiálů, tak cenově příznivějších v širokém sortimentu. Modelové oděvy se týkájí jak dámského oblečení, tak pánského. Je možné ušití košil na míru za velmi příznivou cenu 2500 - 2860Kč (týká se dvojitých límců - dva límce z rozdílného materiálu) s vyšitím monogramu a širokou nabídkou různých variant. Materiály pro pánskou módu jsou od nejlepších evropských výrobců např. Holland&Scherry, Scabal, Albini, Thomas Mason (košiloviny).

V roce 2012 byl otevřen eshop ottoblanc-gentleman.cz zaměřený výhradně na pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Ženám je věnován pouze v oddíle Dárky pro ženy. Vlajkovou lodí eshopu můžeme nazvat originální pánské košile, které respektují Vaše míry a přesto jsou prodávány za ceny konfekčních košilí.  Na trhu jsme v tomto směru jediným distributorem. Košile jsou šity z nejlepších dostupných materiálů, jak českých, tak zahraničních, až po značkové jako je Brioni, Versace, Dolce & Gabbana a další. Originalita košilí je zaručena prodejem jen omezeného počtu vzorů košil, které se průběžně obměňují a doplňují. Košile jsou ušité včetně monogramu, personalizace výrobku je umožněna např. také u vybraných holících potřeb (vyrytí jména či monogramu).  Na míru Vám také zhotovíme kožené pásky včetně nadměrných velikostí. Nadměrné velikosti se týkají také pánských košil až do velikosti 52 při klasickém střihu košile.

PRESS:

 

19

 /Mila Petrová - spoluzakladatelka společnosti/