Facebook


Manžetové knoflíčky z optického vlákna OTTO BLANC 826006

 
Cena bez DPH 983,47 Kč
Cena vč. DPH 1 190 Kč
Počet (ks)

   

 
Kód produktu 826006DCL1170
Výrobce Made in United Kingdom
Kategorie Manžetové knoflíčky
Záruka 2 roky
Dostupnost 1-2 týdny
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
 
 
 

Manžetové knoflíčky vyrobené z optického vlákna, ve tvaru barevné koule se stříbrným pruhem a pruhem v barvě koule, zapínání ve tvaru kapky.

Inzertní materiál: optické vlákno

Kov: Rhodium

Manžetové knoflíčky jsou potažené rhodiem - vzácným kovem ze skupiny „platina", který je přibližně o 50% dražší než známá platina. To nabízí manžetovým knoflíčkům perfektní ochranu proti reakci okolního prostředí a tím nevznikají žádné oxidační stopy na knoflíčku. Rhodium zajišťuje stálé zachování lesku manžetového knoflíčku a obarvení košile není možné (jak se u obyčejných kovových knoflíčků stává).

 

Balení: luxusní dárková krabička černá

Individuální servis: Pro firmy i jednotlivce je možné potisknout vnitřní víčko krabičky manžetových knoflíčků Vašimi iniciály, jménem nebo jiným textem (logem). Pro tuto nadstandardní službu je nutno dodací lhůtu potvrdit individuálně, proto nás prosím kontaktujte e-mailem nebo zavolejte. Jakékoli další objednávky na stejné nebo další manžetové knoflíčky s identickými iniciály, jménem, textem či logem, které již byly v minulosti objednány, budou již bez příplatku (Vaši raznici uložíme do databáze). Cena za tuto službu prováděnou ve Velké Británii je jedorázově 60-80 EUR (dle náročnosti)


Dovezeno z Velké Británie.