Facebook


Frakové a manžetové knoflíčky OTTO BLANC modré 825006

 

Frakové knoflíčky 4 ks společně s manžetovými knoflíčky 2 ks z polodrahokamu blue goldstone a kovové opracování z rhodia. Rhodium je kvalitnější než stříbro, neznečistí manžety, je odolné a neztrácí lesk. Knoflíčky mají kulatý tvar.

Cena bez DPH 1 892,56 Kč
Cena vč. DPH 2 290 Kč
Počet (ks)

   

 
Kód produktu 825006GDS010
Výrobce Made in United Kingdom
Kategorie Manžetové knoflíčky
Záruka 2 roky
Dostupnost 1-2 týdny
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
 
 
 

Popis:

Set frakové knoflíky + manžetové knoflíky:   polodrahokamy: blue goldstone

Set se používá do frakových košil místo klasických knoflíků v knoflíkové sámě a v manžetách. V případě že máte frakovou košili s manžetami bez manžetových knoflíčků (s obyčejným košilovým knoflíkem), použijte sady frakových knoflíčků bez manžetových knoflíků.

Velmi luxusní produkt pro životní a vyjímečné příležitosti. Cena je za set 4 frakových knoflíčků + 2 manžetové knoflíky.

Balení: luxusní dárková krabička černá

Kov: rhodium

Individuální servis: Za příplatek 1600 Kč je možné potisknout vnitřní víčko krabičky Vašimi iniciály, jménem nebo jiným textem (logem). Pro tuto nadstandardní službu je nutno dodací lhůtu potvrdit individuálně, proto nás prosím kontaktujte e-mailem nebo zavolejte. Jakékoli další objednávky na stejný nebo další manžetový(é) knoflík(y) s identickými iniciály, jménem, textem (logem), které již byly v minulosti objednány, budou již bez příplatku (Vaši raznici uložíme do databáze).