Facebook


Manžetové knoflíčky s polodrahokamy OTTO BLANC perleť 824003

 

Polodrahokam přírodní perleť (Filipíny). Jedná se o přírodní materiál, každý knoflíček je originál. Manžetové knoflíky jsou potaženy rhodiem, který je kvalitnější než samotná platina. Zajišťuje zachování lesku, je odolný a nemůže dojít k obarvení manžety. Velikost - unisex, barva - bílá.

Cena bez DPH 1 231,40 Kč
Cena vč. DPH 1 490 Kč
Počet (ks)

   

 
Kód produktu 824003DCL2013
Výrobce Made in United Kingdom
Kategorie Manžetové knoflíčky s polodrahokamy
Záruka 2 roky
Dostupnost 2 týdny
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
 
 
 

Jedná se o přírodní materiál, každý knoflík je originál, proto tedy nebudou vždy odpovídat přesnému vyobrazení na obrázku - struktura kamene může být lehce odlišná.

 Kov: Rhodium

 Manžetové knoflíčky jsou potažené rhodiem - vzácným kovem ze skupiny „platina", který je přibližně o 50% dražší než známá platina. To nabízí manžetovým knoflíčkům perfektní ochranu proti reakci okolního prostředí a tím nevznikají žádné oxidační stopy na knoflíku. Rhodium zajišťuje stálé zachování lesku manžetového knoflíčku a obarvení košile není možné (jak se u obyčejných kovových knoflíků stává). 

 Balení: luxusní dárková krabička černá

 

Individuální servis: Pro firmy i jednotlivce je možné potisknout vnitřní víčko krabičky Vašimi iniciály, jménem nebo jiným textem (logem). Pro tuto nadstandardní službu je nutno dodací lhůtu potvrdit individuálně, proto nás prosím kontaktujte e-mailem nebo zavolejte. Jakékoli další objednávky na stejný nebo další manžetový(é) knoflík(y) s identickými iniciály, jménem, textem či logem, které již byly v minulosti objednány, budou již bez příplatku (Vaši raznici uložíme do databáze). Cena za tuto službu prováděnou ve Velké Británii je jedorázově 60-80 EUR (dle náročnosti).