Facebook


Manžetové knoflíčky s polodrahokamy OTTO BLANC onyx 824007

 

Polodrahokam přírodní onyx z Brazílie. Jedná se o přírodní materiál, každý knoflíček je originál. Manžetové knoflíky jsou potaženy rhodiem, který je kvalitnější a dražší, než samotná platina a zároveň kvalitnější než stříbro. Rhodium zajišťuje zachování lesku a nemůže dojít k obarvení manžety. Barva - černá.

Cena bez DPH 1 231,40 Kč
Cena vč. DPH 1 490 Kč
Počet (ks)

   

 
Kód produktu 824007DCL2002
Výrobce Made in United Kingdom
Kategorie Manžetové knoflíčky s polodrahokamy
Záruka 2 roky
Dostupnost 2 týdny
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
 
 
 

Popis a servis:

Inzertní materiál: Polodrahokam Onyx Brazilie

Jedná se o přírodní materiál, každý knoflík je originál, proto tedy nebudou vždy odpovídat přesnému vyobrazení na obrázku - struktura kamene může být lehce odlišná.

Kov: Rhodium

Manžetové knoflíky jsou potažené rhodiem - vzácným kovem ze skupiny „platina", který je přibližně o 50% dražší než známá platina. To nabízí manžetovým knoflíkům perfektní ochranu proti reakci okolního prostředí a tím nevznikají žádné oxidační stopy na knoflíku. Rhodium zajišťuje stálé zachování lesku manžetového knoflíku a obarvení košile není možné (jak se u obyčejných kovových knoflíků stává). 

Balení: luxusní dárková krabička černá

Individuální servis: Pro firmy i jednotlivce je možné potisknout vnitřní víčko krabičky manžetových knoflíčků Vašimi iniciály, jménem nebo jiným textem (logem). Pro tuto nadstandardní službu je nutno dodací lhůtu potvrdit individuálně, proto nás prosím kontaktujte e-mailem nebo zavolejte. Jakékoli další objednávky na stejné nebo další manžetové knoflíčky s identickými iniciály, jménem, textem či logem, které již byly v minulosti objednány, budou již bez příplatku (Vaši raznici uložíme do databáze). Cena za tuto službu prováděnou ve Velké Británii je jedorázově 60-80 EUR (dle náročnosti).