Facebook


Kosmetické vzorky

Nabízíme možnost zakoupit si kosmetické vzorky špičkové kosmetické německé značky SANTAVERDE a Martina GEBHARD. Tyto značky jsou certifikovány nejvyšším stupněm certifikace Demeter.

K zakoupenému zboží jsou standardně zasílány i vzorky. Nicméně, pokud si zájemkyně/ce nejdříve vzorky vyzkoušet, může si za symbolickou cenu 25-30Kč kosmetiku nejdříve vyzkoušet.

charakteristika značky: Produkty německé firmy Santaverde obsahují jako základ kultivovanou čistou Aloe Vera šťávu, která pochází z plantáží v Andalusii. Výrobky mají na trhu s přírodními produkty zcela výlučné postavení právě díky svému složení. Na místo běžné vody obsahují čistou šťávu zpracovávanou pouze ručně bez použití mechanizace z rostliny Aloe Vera. Aloe a šťávě, která se z ní získává, jsou odedávna přičítány harmonizující, protizánětlivé účinky. Šťáva z Aloe Vera tak má nejen hojivé účinky, ale obsahuje i řadu vitamínů a aktivní látku Aloeverosu. Při vnitřním užívání příznivě podporuje ozdravné procesy celého Vašeho organismu, regeneraci buněk, pomáhá obnovit síly při celkové únavě, vyčerpání a stresu. Všechny výrobky jsou výborně snášenlivé, problém představují pouze pro lidi alergické na Aloe Vera. Jedná se ocertifikovanou přírodní kosmetiku nesoucí označení BDIH. Samozřejmostí je certifikát Leaping Bunny, který zaručuje, že produkty ani jejich složky nebyly testovány na zvířatech. Kosmetika Santaverde neobsahuje minerální oleje, parabeny, látky PEG ani jiné syntetické chemické ingredience, živočišné produkty (kromě včelího medu a vosku) ani geneticky modifikované rostliny.

certifikáty: BDIH, LEAPING BUNNY, FSC

charakteristika značky: Biokosmetika, která je více než „jen bio“. Naslouchejte potřebám své pleti a užívejte si jedinečnou péči o pokožku celého těla. Martina Gebhardt je vysoce kvalitní biokosmetika, která podporuje přirozené rytmy pokožky a tím jí navrací rovnováhu a harmonii. Při pravidelné péči je pokožka zdravá a plná vitality. Přípravky jsou velmi šetrné, proto jsou oblíbené i u zákazníků s citlivou pletí. Vůně esenciálních olejů, uklidňující hebkost krémů a pleťových mlék, které pokožku ovinou jako hedvábí a jejich jemné vtírání do pokožky, mají v této kosmetice důležitou úlohu. Skrze tento smyslový prožitek se sami sobě otvíráme. Svaly, tkáně a buňky jsou uvolněné a my se cítíme tak dobře ve své kůži! Energie opět proudí a naše životní vyzařování se zvyšuje. Cítíme se krásnými - jsme krásní!

Kritéria kvality kosmetiky Martina Gebhardt:
- 100% přírodní suroviny
- žádné přírodně identické látky, tensidy, glycerín, oxid titaničitý, konzervační látky
- žádné látky, kvůli kterým by trpěla nebo byla zabíjena zvířata
- více jak 95% našich surovin pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo Demeter pěstování
- v přípravcích jsou obsaženy spagyrické rostlinné esence z vlastní výroby (díky této metodě jsou zvýšeny kladné účinky rostlin na pokožku celého těla)
- výroba je založena na rytmických, biologicko-dynamických aspektech
- všechny přípravky jsou certifikovány značkou pro přírodní kosmetiku Demeter
- všechny přípravky, které byly během 15 let prověřeny Eko-testem, jsou označeny tou nejlepší známkou

 

Záznamy nebyly nalezeny...