Facebook


Šití na míru, košile na míru

5 variant nákupu košil (i) na míru

1. Eshop –  konfekční  košile ze skladu  (100% bavlna),  košile standard - cena od 1125Kč
2. Eshop – online košile výběr z typů,
možnost provedení úprav dle výšky postavy, vyšití monogramu,  možnost přeměření velikosti (Praha, Brno, Vyškov, Zlín) - cena od 1610Kč
3. Osobní návštěva –  zhotovení  košile na míru (MTM),
výběr  z 900 látek ,  jedno měření - cena 2500Kč anebo 2860Kč
4. Osobní návštěva –  zhotovení  košile na míru (Bespoke) ,
odzkoušení a ušití zkušebního  vzoru  košile a následné ušití finální košile , výběr látek - cena 3900Kč
5. Osobní návštěva –
košile na míru (viz bod. 3 a 4) ze značkových materiálů Brioni, Loro Piana, Dolce & Gabbana,  Hugo Boss,  E.Zegna, atd.
- cena 3900 Kč (MTM) anebo 5860Kč (Bespoke)

Výběr z více jak 900 prvotřídních materiálů košilovin nežehlivých úprav.  (pro variantu 3. a 4.)  Termíny zhotovení - bod 2.a 3. - 3 týdny od uhrazení ceny košile, bod 4. - 5 týdnů do uhrazení košile, bod 5. - 3. - 5.týdnů od uhrazení ceny košile. 

Košile šité na míru - vzorky ušitých košil s různými variantami materiálů, límců a manžet si můžete prohlédnout v ateliéru OTTO BLANC, Praha 2, Vyšehradská 2 anebo v show roomu Praze 5-Radotín, Strážovská 1561/76  na základě předem dohodnutém termínu. (info@ottoblanc-gentleman.cz) Při nejasnostech a zájmu o informace volejte na tel. 603257455.

OTTO BLANC Gentleman - tradice a zkušenosti od roku 1995. Odborné poradenství, velikostní řada od č. 36 až po nadměrnou velikost č. 52, široká nabídka doplňků, výroba košil v České republice.

Nedílnou součástí šatníku moderního muže je dobře ušitá košile. Ta by měla vyjadřovat eleganci, originalitu, osobitý styl svého nositele a zároveň dotvářet jeho image.

Pro šití košil na zakázku si můžete vybrat z celé řady velmi kvalitních materiálů včetně  italského dodavatele luxusních materiálů Cotonificio Albini aThomas Mason a také značkové materiály jako jsou Brioni, Cerruti, Loro Piana, Dolce & Gabana, Ermenegildo Zegna, Hugo Boss, atd.. Vysokou kvalitu látky udává dlouhovlákná egyptská bavlna vyznačující se vysokým leskem a příjemným omakem, která se pěstuje jen ve velmi malé oblasti delty řeky Nilu. Bavlna je dvojmo tkaná, opatřená jen lehkou easy care úp
ntlemancz

Zákazník se může osobně podílet na návrhu košile, vybrat si z velmi široké nabídky atraktivních materiálů. Ukázka materiálů: 100% bavlna. NOVINKA - ukázka moderních variant puntíků v různých odstínech modré barvy.

ad 3) modré puntíky     25315 lí lev  Vždy atraktivní růžová..  25215 lím zapnutý Originální vzor i detaily...bílá Marti.. 

 ad 4) velký výběr z bílých materiálů cca 200 vzorů    25015 detail

ad 5)205162 prav  205162 prav z_1Ukázka košile OTTO BLANC - značkový materiál BURBERRY

204150 bl  materiál Dolce & Gabbana,  204151 čelo  materiál Brioni.

Ochotně vám poradíme s vhodným výběrem materiálu, límce nebo manžety a především zajímavé, originální, barevné  kombinace více materiálů.  Následně originalitu výrobku podtrhne vyšití vašeho monogramu na manžetu nebo kapsu, v případě přání zákazníka.

Po odborném přeměření je do 3 týdnů zákazníkovi zhotovena originální košile dle jeho individuálních požadavků.

Výhodou vlastního střihu je, že získáte pánskou košili, která svými rozměry a tvarem přesně odpovídá vašim požadavkům. Váš střih bude u nás archivován a je možné jej kdykoliv znovu použít.

Tuto službu ocení zejména nároční zákazníci, kteří nosí košili každý den a také zákazníci s atypickou postavou. Je příjemné díky detailům odlišit vlastní košili od nabídky konfekčních košil. Přitom cena se nijak výrazně neliší od cen kvalitních konfekčních košil.

Jako další NOVINKU uvádíme možnost návštěvy módní návrhářky přímo na Vašem pracovišti, kde si vyberete materiály a Mirka Mašindová Vám navrhne možná řešení finálního oděvu.  Stačí jen zavolat na mobilní číslo 734785545 a dohodnout si termín. Tato nabídka platí JEN PRO ZÁKAZNÍKY Z PRAHY.

Za přípltek 100Kč je možné dodat hotovou košili v luxusní krabici.

Nabízíme také servis šití pánských obleků, samostatných sak a kalhot na míru. Nabídka materiálů anglické značky Holland & Sherry, patří k nejlepším světovým značkám materiálů. Tato značka byla založena v roce 1836 a najdete jí ve vyhlášených krejčovstvích v Savile Row v Londýně.

Ušití pánských oděvů trvá 4-5 týdnů se třemi zkouškami, které probíhají v přítomnosti pánského krejčího v ateliéru ve Vyšehradské ulici č.2, Praha 2.  Sjednat schůzku pro výběr materiálu můžete na telefonním čísle 603257455, anebo emailem: info@ottoblanc-gentleman.cz.

Šití dámských oděvů včetně svatebních šatů, večerních šatů, kostýmů, triček a dokonce i  plavek si můžete rovněž objednat na uvedeném telefonním čísle. Je možné si vybrat z rozsáhlé nabídky materiálů od cenově dostupných materiálů až po top značky, jako je Armani, Dolce Gabana, Cavalli, atd. za asistence módní návrhářky Mirky Mašindové.

Ukázky typů volitelných límců:

           

Šití na míru - modelové oděvy z materiálů světových značek jako je např. Armani, Donna Karan, Dolce & Gabana, Chanel, Cavalli včetně materiálů pro šití pánských košil jako je Ermenegildo Zegna, Brioni. Výsledné ceny jsou velmi vstřícné - ukázka šatů viz níže - cena od 4590Kč, pánské košile ze značkových materiálů cena 5860Kč.  Vše v ateliéru v Praze 2, Vyšehradská 2 - tel. 603257455.