Heat maps
>>>>>>>>>>>> Objednané košile Vám můžeme ZDARMA upravit dle Vašich osobních mír či přidat monogram. Veškeré informace najdete v sekci košile na míru ! <<<<<<<<<<<<<<

Košile na míru

4 variant nákupu košil (i) na míru

1. Eshop –  konfekční  košile ze skladu  (100% bavlna),  košile standard - cena od 1125Kč
2. Eshop – online košile výběr z typů, 
možnost provedení úprav dle výšky postavy, vyšití monogramu,  možnost přeměření velikosti (Praha, Brno, Vyškov, Zlín) - cena od 1610Kč 
3. Osobní návštěva –  zhotovení  košile na míru (MTM), 
výběr  z 900 látek ,  jedno měření - cena 2500Kč anebo 2860Kč 
4. Osobní návštěva – košile na míru (viz bod. 3 a 4) ze značkových materiálů Brioni, Loro Piana, Dolce & Gabbana,  Hugo Boss,  E.Zegna, atd. - cena 3900 Kč (MTM) , Getzner 3100Kč

Výběr z více jak 2000 prvotřídních materiálů košilovin nežehlivých úprav.  Termín 4 týdny.

Košile šité na míru - vzorky ušitých košil s různými variantami materiálů, límců a manžet si můžete prohlédnout v ateliéru OTTO BLANC, Praha 2, Vyšehradská 2 anebo v show roomu Praze 5-Radotín, Strážovská 1561/76  na základě předem dohodnutém termínu. (info@ottoblanc-gentleman.cz) Při nejasnostech a zájmu o informace volejte na tel. 603257455. OTTO BLANC Gentleman - tradice a zkušenosti od roku 1995. Odborné poradenství, velikostní řada od č. 36 až po nadměrnou velikost č. 52, široká nabídka doplňků, výroba košil v České republice.

Pro šití košil na zakázku si můžete vybrat z celé řady velmi kvalitních materiálů včetně  italského dodavatele luxusních materiálů Cotonificio Albini aThomas Mason a také značkové materiály jako jsou Brioni, Cerruti, Loro Piana, Dolce & Gabana, Ermenegildo Zegna, Hugo Boss, atd..

 Měření  pánských košil

Výhodou vlastního střihu je, že získáte pánskou košili, která svými rozměry a tvarem přesně odpovídá vašim požadavkům. Váš střih bude u nás archivován a je možné jej kdykoliv znovu použít.

Nabízíme také servis šití pánských obleků, samostatných sak a kalhot na míru. Nabídka materiálů anglické značky Holland & Sherry, patří k nejlepším světovým značkám materiálů. Tato značka byla založena v roce 1836 a najdete jí ve vyhlášených krejčovstvích v Savile Row v Londýně. Ušití pánských oděvů trvá 4-5 týdnů se třemi zkouškami, které probíhají v přítomnosti pánského krejčího v ateliéru ve Vyšehradské ulici č.2, Praha 2.  Sjednat schůzku pro výběr materiálu můžete na telefonním čísle 603257455, anebo emailem: info@ottoblanc-gentleman.cz.

Šití dámských oděvů včetně svatebních šatů, večerních šatů, kostýmů, triček a dokonce i  plavek si můžete rovněž objednat na uvedeném telefonním čísle. Je možné si vybrat z rozsáhlé nabídky materiálů od cenově dostupných materiálů až po top značky, jako je Armani, Dolce Gabana, Cavalli, atd. za asistence módní návrhářky Mirky Mašindové.

ROZMĚROVÁ TABULKA - PÁNSKÉ KOŠILE, STŘIH SLIM

file1

ROZMĚROVÁ TABULKA - PÁNSKÉ KOŠILE, KLASICKÝ STŘIH

file2