Heat maps
>>>>>>>>>>>> Objednané košile Vám můžeme ZDARMA upravit dle Vašich osobních mír či přidat monogram. Veškeré informace najdete v sekci košile na míru ! <<<<<<<<<<<<<<

košile na míru

Košile na míru OTTO BLANC - originální a jedinečná. K dispozici 2500 prvotřídních materiálů, bavlna, eventuálně směs bavlna s elastanem, dodavatelé materiálů - Itálie a Česko. 

Osobní návštěva –  zhotovení  košile na míru (MTM- made to measure), výběr  z  2500 látek (100%bavlna, anebo směs s elastanem),  jedno měření - cena 2500Kč anebo 2860Kč. Termín 4 týdny.
Možnost ušití košil na míru  ze značkových materiálů Brioni, Loro Piana, Dolce & Gabbana,  Hugo Boss,  E.Zegna, atd. - cena 3900 Kč (MTM) , Getzner 3100Kč

Košile šité na míru s monogramem - vzorky ušitých košil s různými variantami materiálů, límců a manžet si můžete prohlédnout v ateliéru OTTO BLANC, Praha 2, Vyšehradská 2 anebo v showroomu Praze 5-Radotín, Strážovská 1561/76  na základě předem dohodnutém termínu. (info@ottoblanc-gentleman.cz, tel +420 603257455) 

OTTO BLANC Gentleman - tradice a zkušenosti od roku 1995. Odborné poradenství, velikostní řada od č. 36 až po nadměrnou velikost č. 52, široká nabídka doplňků, výroba košil v České republice.

Pro šití košil na zakázku si můžete vybrat z celé řady velmi kvalitních materiálů včetně  italského dodavatele luxusních materiálů Cotonificio Albini aThomas Mason a také značkové materiály jako jsou Brioni, Cerruti, Loro Piana, Dolce & Gabana, Ermenegildo Zegna, Hugo Boss, atd.

Výhodou vlastního střihu je, že získáte pánskou košili, která svými rozměry a tvarem přesně odpovídá vašim požadavkům. Váš střih bude u nás archivován a je možné jej kdykoliv znovu použít.

Nabízíme také servis šití pánských obleků na míru, samostatných sak a kalhot na míru. Nabídka cca 4500 vlněných, bavlněných materiálů, např.  anglické značky Holland & Sherry, patří k nejlepším světovým značkám materiálů. Tato značka byla založena v roce 1836 a najdete jí ve vyhlášených krejčovstvích v Savile Row v Londýně. Ušití pánských oděvů trvá 4-5 týdnů, které probíhají v přítomnosti pánského krejčího v centru Prahy.  Sjednat schůzku pro výběr materiálu můžete na telefonním čísle 603257455, anebo emailem: info@ottoblanc-gentleman.cz.

Šití dámských oděvů na míru včetně svatebních šatů, večerních šatů, kostýmů, triček a dokonce i  plavek si můžete rovněž objednat na uvedeném telefonním čísle. Je možné si vybrat z rozsáhlé nabídky materiálů od cenově dostupných materiálů až po top značky, jako je Armani, Dolce Gabana, Cavalli, atd. za asistence módní návrhářky Mirky Mašindové.

Měření  pánských košil

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...