Facebook


Frakové a manžetové knoflíčky OTTO BLANC uzlíky 825003

 

Frakové knoflíčky 4 ks a mnažetové knoflíčky 2 ks stříbrné uzlíky. Použitý kov je rhodium, které je velmi odolné, neztrácí lesk a je kvalitnější než stříbro.

Cena bez DPH 1 479,34 Kč
Cena vč. DPH 1 790 Kč
Počet (ks)

   

 
Kód produktu 825003HDS0010
Výrobce Made in United Kingdom
Kategorie Manžetové a frakové knoflíčky - sady
Záruka 2 roky
Dostupnost 1-2 týdny
Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
 
 
 

Popis:

Set frakové knoflíky + manžetové knoflíky:   "uzlíky". barva stříbrná; 

Set se používá do frakových košil místo klasických knoflíků v knoflíkové sámě a v manžetách. V případě že máte frakovou košili s manžetami bez manžetových knoflíčků (s obyčejným košilovým knoflíkem), použijte sady frakových knoflíčků bez manžetových knoflíků.

Velmi luxusní produkt pro životní a vyjímečné příležitosti. Cena je za set 4 frakových knoflíčků + 2 manžetové knoflíky.

Balení: luxusní dárková krabička černá

Kov: rhodium nebo zlatý kov (použitý materiál neztrácí lesk, nezmatní)

Individuální servis: Za příplatek 1600 Kč je možné potisknout vnitřní víčko krabičky Vašimi iniciály, jménem nebo jiným textem (logem). Pro tuto nadstandardní službu je nutno dodací lhůtu potvrdit individuálně, proto nás prosím kontaktujte e-mailem nebo zavolejte. Jakékoli další objednávky na stejný nebo další manžetový(é) knoflík(y) s identickými iniciály, jménem, textem (logem), které již byly v minulosti objednány, budou již bez příplatku (Vaši raznici uložíme do databáze).

Dovezeno z Velké Británie.