Facebook


Extravagantní košile na míru

Extravagantní pánské košile jsou vyrobeny z vynikajících materiálů, nejsou vhodné pro formální příležitosti. Záleží zcela na jejich nositeli, v jakém oboru pracuje, jakému prostředí se přizpůsobuje, jakou osobnost chce zdůraznit. U těchto košil platí nejvíce pravidlo, oděvy jsou hra!


Je možné také využít individuálního servisu. Zde se poté vytváří originál přímo pro zákazníka z nabídky cca 100 materiálů, různých límců, manžet, lég i knoflíků. Cena se pohybuje dle vybraného materiálu od 2500Kč - 2860Kč. NOVINKA - využít nabídky materiálů světoznámých značek např. Brioni, Cerruti 1881, Loro Piana, Versace a dalších. Cena košil je výrazně nižší, než jsou na trhu prodávány tyto značkové košile.  Informace i dohodnutí osobní schůzky na info@ottoblanc-gentleman.cz a telefonním čísle 603257455.

Rozměry dle velikostí viz: Rozměrová tabulka

Pánské oděvy: https://www.facebook.com/ottoblancgentlemancz

Materiál Thomas MASON - https://www.facebook.com/ottoblancczThomas MASON patří k nejstarším výrobcům košilovin (1796). Tato ochranná anglická značka je známá zachováním charakteristických technik a stylingu. Vždy interpretuje anglický styl s nádechem výstřednosti. V krátké době se stala značka referencí  pro eleganci ve spojitosti s výrobci košil z Jermyn Streer, Londýn, uznávané jako hlavní město košile pro celý svět.

 
1780
2395117802395

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem