Heat maps
>>>>>>>>>>>> Objednané košile Vám můžeme ZDARMA upravit dle Vašich osobních mír či přidat monogram. Veškeré informace najdete v sekci košile na míru ! <<<<<<<<<<<<<<

Antibakteriální rouška Vzor, dvojitá s kapsou, 2ks filtry zdarma

 

vlajka vyrobeno Zdarma rouška potisk +filtr ležící 3 vrstvy_1

ANTIBAKTERIÁLNÍ, komfortní, prodyšná rouška s originálním vzorem z jemného prodyšného bavlněného materiálu, pro opakované použití. Dvouvrstvá s kapsou pro vložení hydrofóbního filtru (min.účinnost 81%) a kulatými pohodlnými gumičkami za uši s možností úpravy délky gumičky, 2 vrstvy z antibakteriálního materiáluChrání zvenku i zevnitř. Lze prát při 60°C.  Zdarma 2 hydrofóbní filtry do roušky.  Povrch 100% bavlny upraven biocidním přípravkem směsi chloridu stříbrného a oxidu titaničitého. Materiál speciálně vyroben pro obličejové roušky!  Barva masky tmavě modrá, vzor text , bílá a červená písmena tvořící SLOVA pro RADOST. 100% bavlna s antibakteriální úpravou. 

gramáž 117g/m2 - praní při 60°C - nejvyšší žehlení - rozměr délka 24cm, výška 15cm - tvar náhubek - velikost UNI - 1ks -etiketa OTTO BLANC Gentleman 

Dostupnost 3-5 dnů
189 Kč
   
Kód produktu ROUSKA2
Kategorie Ochranné pomůcky
 

vlajka vyrobenoProdyšný materiálZdarma rouška potisk +filtr ležícíopakované použití_2Pratelná rouška obrázek 3 vrstvy_1 

ANTIBAKTERIÁLNÍ textilní ochranná rouška VZOR dvojitá s kapsou, barva tmavě modrá s originálním vzorem

Velmi účinnou ANTIBAKTERIÁLNÍ ochranu zajišťuje obličejová rouška z jemného, prodyšného materiálu  (100%Ba). Bavlněný materiál splňující certifikaci  vystavovanou v Německu,  Ökotex Standart  je ošetřen  nanešením biocidního přípravku na bázi reakční směsi oxidu titaničitého a chloridu stříbrného. Chrání zvenku i zevnitř. Rouška je dvouvrstvá s kapsou na vložení filtru, který výrazně zvyšuje ochranu proti virům. Obě textilní vrstvy jsou ušité z antibakteriálního materiálu.  Účinnost hydrofóbního  filtru proti virům je minimálně 81%. Komfort materiálu doplňuje uchycení roušky za uši na gumičky, kde je možno upravovat délku gumičky podle potřeby. 

gramáž 117g/m2 - praní při 95°C - nejvyšší žehlení - rozměr délka 24cm, výška 15cm - tvar náhubek - velikost UNI - 1ks -etiketa OTTO BLANC Gentleman 

Před prvním použitím nutno vyprat a přežehlit. Doporučení pro praní: Po vyprání ještě mokrou roušku vytvarovat a nechat volně uschnout. Po usušení přežehlit napařovací žehličkou. Nesušit v sušičce! Výrobce materiálu garantuje 100 pracích cyklů s vyvařením. 

Ochranná rouška je určena pro opakované použití. Z hygienických důvodů dle §1837 písmeno g) občanského zákoníku se na roušky nevztahuje reklamace. Roušky nelze vyměňovat. 

Filtry byly úspěšně testovány - Zkouška podle ČSN EN 149+A1 - Výzkumný ústav bezpečnosti práce, Praha 1 a v Institutu pro testování a certifikaci Zlín. 

Prací symboly antibakteriální rouška Vzor-potisk

Vyrobeno v ČR.